Rezidencia North Košice

Hypotekárna kalkulačka

%

Blog Nitra

novostavby

Moderné a cenovo dostupné bývanie na rozhraní bytovej zástavby a nízko podlažnej zástavby rodinných domov. Kvalitné a osvedčené materiály a výrobky. Veľký výber bytov a viacero typov dispozičných riešení - tradičné ale aj moderné.

BLOGnitra sú tri bytové domy so súkromným vnútorným dvorom so zeleňou, lavičkami, detským ihriskom a parkovacím domom.

 

Parkovací dom pre obyvateľov BLOGu - vlastné parkovacie státie pre každý byt. Zelená strecha parkovacieho domu je upravená na využitie ako terasa so zeleňou a lavičkami. Je prístupná pre všetkých obyvateľov BLOGu.

 

Spoločné priestory bytových domov sú riešené nadštandardne. Každý byt má priradený vlastný pivničný priestor (domy A a B) alebo priestor na prízemí (dom C). Na prízemí a v suteréne sú priestory pre občiansku vybavenosť a služby. Bytový dom BLOG má nadštandardné napojenie na telekomunikačné siete, každý bytový dom bude mať dve samostatné slaboprúdové prípojky, jednu z optického vlákna a jednu metalickú. Vstupy do domov budú vybavené elektromagnetickým prístupovým systémom. Každý byt má v základnej výbave prípojku optického káblu, pripojenie na internet, digitálnu aj analógovú TV, telefónnu prípojku a domový telefón - audio vrátnik.

 

Predpokladaný termín začatia výstavby apríl 2010 a ukončenie máj 2011

 

Bytové domy majú železobetónovú konštrukciu - zvislé nosné steny, železobetónové stropné dosky z filigránových dosiek zaliate betónovou zmesou. Schodiská sú monolitické s detailom proti šíreniu kročajového hluku.

Blog Nitra novostavby
Blog Nitra 2