Rezidencia North Košice

Hypotekárna kalkulačka

%

Bytové domy Malá Ida

novostavby

Lokalita „Panský les“, do ktorej je komplex bytových domov osadený sa nachádza v severo-východnej časti obce Malá Ida. Svojou polohou v tichom prostredí je predurčená na pokojné bývanie, ktoré stále viac vyhľadávajú Košičania so záujmom o pokojný život vidieckeho charakteru, situované v blízkosti krajského mesta Košice a komplexnej vybavenosti.

Pre priaznivcov komfortného bývania a zdravého životného štýlu je určite neoceniteľným faktom, že v oblasti sa nenachádza žiaden priemyselný park. Zároveň je výhodou lokality výborná dopravná dostupnosť, krátka cesta do krajského mesta, za zábavou aj do prírody.

Okrem príjemného prostredia na bývanie nájdete v Malej Ide mnoho možností na relax a trávenie voľného času, napr. v tenisovej hale s celoročnou prevádzkou alebo na golfovom ihrisku, ktorého výstavba je súčasnej dobe v realizácii.

 

Architektonické riešenie komplexu nízko podlažných bytových domov na prvý pohľad upúta zaujímavým modernistickým dizajnom s plochými strechami a rozsiahlymi terasami, s výraznou hmotovou kompozíciou, čím zástavba dosiahla dynamický ráz.
V rámci celého komplexu bude zrealizovaných 8 bytových domov, ktoré budú radené vedľa seba v radovej zástavbe v dvoch radoch v smere sever - juh a jeden samostatne stojaci bytový dom.
Komplex 8 identických bytových domov tvorí prechod medzi bývaním v rodinnom dome a klasicky ponímanom bytovom dome. V každom bytovom dome budú iba 3 byty. V rámci jedného podlažia bude 1 bytová jednotka, prístupná zo spoločného schodiska. Súkromie a pohodu zaručia rozsiahle terasy k bytom na 2. a 3. podlaží a vlastná záhradka s terasou pre byty na prízemí.

 

Predpokladaný termín ukončenia celého projektu je 05/2009.

 

bytove domy mala ida