Rezidencia North Košice

Hypotekárna kalkulačka

%

Mestské Bytové Vily Trenčín

novostavby

CHARAKTERISTIKA

 

 

Pozemok, na ktorom sa pripravovaný projekt nachádza je v atraktívnej lokalite južnej časti mesta Trenčín a má pozdlžny tvar. Terén je stúpajúci smerom k lesoparku Brezina na konci ulice Patrizánska. Pozemok je slnečný, ponúkajúci krásne výhľady na zalesnené južné svahy lesoparku ako aj pohľad na mesto. Ide o nadštandardný charakter vilového typu bývania, určeného pre náročných klientov, charakterizovaného vyšším plošným, technicko-prevádzkovým a estetickým štandardom. Z hľadiska urbanizmu ide o obytný súbor pozostávajúci z 15 bytov umiestnených do štyroch blokov, ktoré vytvárajú intímny charakter bývania s chráneným priestorom uprostred blokov. Bloky A a B pozostávajú zo samostatných dvojpodlažných domov združených do blokov a hybridných objektov B a D, kde sú umiestnené jednopodlažné byty apartmánového charakteru. Na každom podlaží v bloku B a D je umiestnený jeden byt, so spoločnými priestormi so schodiskom a výťahom. Každý z blokov má samostatnú prístupovú komunikáciu pre peších. Vjazd automobilov do podzemných garáží je riešený centrálne vchodom pod blokom A.

 

 

 

DOPRAVNÁ DOSTUPNOST

 

 

 

Prístup na danú lokalitu umožnuje komunikácia, ktorej priestorové parametre poskytujú bezproblémový prístup. Komplex Mestské Bytové Vily Trenčín sa nachádza v užšom centre mesta. Je v dosahu 3 minút od centra mesta, nákupného domu Kaufland a obchodného centra Masaryčky.

 

 

 

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

 

 

 

V dosahu 5-10 minút pešej chôdze je Fakultná nemocnica, obchodné stredisko Družba, Kaufland, Lidl, BauMax, centrum Masaričky, materské a základné školy, sídla úradov a bánk, 15 minút chôdze je vzdialené centrum mesta. Lokalita poskytuje najlepšiu občiansku vybavenosť v meste, pri zachovaní pokojného a tichého bývania ulice Partizánska.

Mestské Bytové Vily Trenčín
Bytové Vily Trenčín 2