Rezidencia North Košice

Hypotekárna kalkulačka

%

Byty Nitra

novostavby

V podzemnom podlaží a na prízemí objektu sú umiestnené administratívne priestory, pivničné kobky a domová vybavenosť. Bytové jednotky sú umiestnené na troch poschodiach nad týmito administratívnymi priestormi.

Na úrovni suterénu a prízemia v priestore dvora sú umiestnené parkovacie stánia s krytým stáním na úrovni suterénu a s voľným stáním na úrovni prízemia. Parkovisko je riešené s kapacitou 74 stání v dvoch úrovniach.

Na 1. až 3. poschodí sú umiestnené bytové jednotky, o veľkosti 1+kk až 4+kk.

 

Lokalita

 

Jestvujúci objekt sa nachádza v kontaktnom území centrálnej mestskej zóny. Objekt je polohovo umiestnený vedľa mestskej komunikácie Hollého ulice.

Do vzdialenosti 10 minút pešej chôdze od objektu sa nachádza základná občianska vybavenosť, tzn. obchody, pošta, Mestská polícia, čerpacie stanice, školy, škôlky. V tejto lokalite sa ďalej nachádza hudobná škola, Krajský úrad a Krajský súd Nitra, Gymnázium, zubné oddelenie. Niekoľko minút automobilom sú vzdialené nákupné centrá - Billa, Hypermarket Tesco, Lidl alebo Centro Nitra. Pre využitie voľného času sa dá v tejto lokalite využiť kúpalisko, ihriská (futbalové, tenisové atď...), Mestský park Nitra.

Byty Nitra