Rezidencia North Košice

Hypotekárna kalkulačka

%

Novostavba Duohouse

novostavby

Bytový dom "DUOHOUSE" sa nachádza v areáli bývalého „Hydrostav-u“, na Závodnej ulici, v príjemnej lokalite Vlčie hrdlo v Bratislave. Areál je z jednej strany ohraničený riekou Malý Dunaj a z druhej strany chatovou oblasťou. Súčasťou areálu sú dva jedenásťposchodové objekty, z ktorých vzniknú nové byty pre mladých ľudí a mladé rodiny.

 

 

V objektoch sa postupne vytvorí okolo 240 malometrážnych bytov stredného štandardu - garsónky a dvojgarsónky s výmerom cca 35 m2. Budova sa v rámci revitalizácie kompletne zatepľuje, meniť sa budú okná a do každého bytu pribudne francúzsky balkón, vybuduje sa nové murované jadro, vodoinštalácia a elektroinštalácia. V bytoch bude kuchynská linka, laminátové podlahy, dvere s obložkovou zárubňou, obklady a dlažby, sanita, zásuvky, vypínače a bezpečnostné protipožiarne dvere. Súčasťou obnovy budov je aj výmena strešného plášťa.

 

 

V každom bytovom objekte budú dva výťahy, jeden nákladný, druhý osobný, samostatný kamerový systém s napojením na centrálny pult s vrátnikom, každé krídlo budovy bude mať vlastnú kotolňu. Pred objektom sa vytvorí dostatočný počet parkovacích miest.

Výhodou bytového domu "DUOHOUSE" je bezpečná a tichá lokalita, doplnkové služby.

 

 

V okolí sa paralelne s revitalizáciou objektu bude budovať aj sieť služieb. Plánovaný je supermarket, v blízkosti je kaderníctvo, kozmetika, detské ihrisko. V súčasnosti sa pripravuje prestavba okolia objektu na novú obytnú zónu.

 

Bytový dom “DUOHOUSE” je situovaný v polyfunkčnom areáli bývalého „Hydrostav-u“ na Závodnej ulici, v lokalite Vlčie hrdlo v Bratislave.

Záhradné domčeky v chatovej oblasti sa v posledných rokoch prebudovávajú na celoročne obývané objekty – rodinné domy, čo významne prispieva k zatraktívneniu celej oblasti.

Okolie Malého Dunaja je vhodné na pokojný a aktívny život.

Lokalita má dobré spojenie s centrom mesta a inými mestskými časťami.

 

Splátkový kalendár:
1.660,- € rezervačný poplatok
25% pri podpise zmluvy
35% po výmene vonkajších výplní (okná, francúzke balkóny)
35% po vnútorných a vonkajších omietkach
5% po protokolárnom odovzdaní bytu

Nehnuteľnosť bude možné prefinancovať prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Duohouse
Duohouse 2