Rezidencia North Košice

Hypotekárna kalkulačka

%

Karpatia

novostavby

Lokalita

 

Vhodných miest na bývanie v Bratislave je niekoľko. Jedným z nich je bezpochýb lokalita v Dúbravke neďaleko ulice Pri kríži pod malebnými kopcami Malých Karpát. Dopravná dostupnosť do centra mesta je viac než výborná. Nech si už zvolíte autobusy či električky MHD alebo vlastné auto, ste v srdci diania aj počas dopravnej špičky pomerne rýchlo. Postarajú sa o to osvedčené trasy cez Karlovu Ves a Patrónku, pričom cestu značne urýchli diaľničný obchvat a novovybudovaný tunel Sitina.

Milovníci rušného mestského života, ale aj voňavej prírody si rovnako prídu na svoje. Bytový dom sa nachádza nielen v blízkosti lesa, ale aj v intraviláne s kompletnou dobudovanou infraštrukúrou. Školy, škôlky, detské ihriská, zdravotné strediská, možnosti kultúrneho vyžitia, obchody, kaviarne, kostoly či úrady miestnej samosprávy máte skutočne iba na pár krokov.

Z južne orientovaných bytov získate zaujímavý výhľad na celú Dúbravku a zo severnej strany sa zase otvorí pred vašim zrakom prekrásna scenéria Malých Karpát. A ak by vás zlákala príroda, už 5 minút od svojho budúceho domova nájdete turistické chodníčky, ktoré vás dovedú cez Devínsku kobylu na Devín či do Devínskej Novej Vsi. A ešte jedna dobrá správa pre milovníkov športu. Dúbravka nemá len vynikajúci zimný a futbalový štadión, ale i príjemné kúpalisko Rosnička, ktoré sa stáva v letných horúčavách vyhľadávanou oázou dospelých aj detí z celej Bratislavy.

 

Projekt Karpatia

 

Elegantný bytový dom KARPATIA umiestnený v obľúbenej bratislavskej lokalite - Dúbravka má ambíciu osloviť Vás svojím moderným vzhľadom, zaujímavou architektúrou a predovšetkým skutočne priaznivými cenami. Pekné a útulné bývanie s koloritom okolitej zelene a blízkosti lesa môžete nájsť v menších 1 - izbových bytoch, štandardných 2 – izbových alebo v priestrannejších „rodinných“ 3 izbových bytoch, prípadne Vám podľa možností vytvoríme veľkometrážny byt spojením dvoch menších bytových jednotiek.

Pohodu bývania určite rozšíria aj južne orientované balkóny a terasy. Tých, ktorí milujú pokojné a tiché prostredie, môže upokojiť to, že bytový dom KARPATIA vďaka šikovnému architektonickému usporiadaniu nebude preľudnený, teda už teraz sa môžete tešiť na dobré susedské vzťahy. Priaznivci tehlových stavieb si prídu určite na svoje. KARPATIA je stavbou s využitím tehly v maximálne možnej miere.

Základnou filozofiou projektu je individuálny prístup ku klientovi čo v praxi znamená, vyhovieť požiadavkam v každom možnom smere. Sme otvorení dispozičným zmenám jednotlivých bytov, odovzdať byt v štádiu holobyt, resp. zabezpečiť aplikáciu nadštandartných prvkov, všetko podľa priania a možností budúceho vlastníka. Samozrejmosťou budú „kontrolné klienstké dní“ kde si budúci vlastníci môžu overiť kvalitu a prevedie ukončovacích interierových prác.

Novostavby Karpatia