Rezidencia North Košice

Hypotekárna kalkulačka

%

Letná Residence

novostavby

Letná residence je nový moderný polyfunkčný objekt, určený na bývanie a podnikanie. Vďaka dokonalému architektonickému prepracovaniu si v ponuke bytov nájde ten svoj aj ten najnáročnejší klient. Nezanedbatelným benefitom Letnej Residence je určite aj situačné riešenie projektu v rámci nákupných a športových aktivít. V blízkosti Letnej Residence je určite aj situačné riešenie projektu v rámci nákupných a športových aktivít. V blízkostiLetnej Residence sa nachádza polyfunkčné stredisko Slimák, ako aj obľúbené obchodné centrum Polus. Mladé rodiny určite ocenia prevádzku materskej základnej školy hneď v susedstve ich nového bytu, či množstvo kinosál v Poluse.
Priaznivci športu a aktívneho oddychu majú na dosah futbalový štadión, Národné tenisové centrum či Zimný štadión Ondreja Nepalu.
Letná Residence je umne napojené na komunikačný systém mesta. Je dobre dostupná mestskou hromadnou dopravou z Račianskej i Vajnorskej ulice, ale aj osobnou dopravou.
Pri navrhovaní bytov sme dbali na to, aby uspokojili potreby naozaj každého - počnúc mladými rodinami, ktoré ocenia praktickosť až po náročných zákazníkov, ktorí si potrpia na kvalitu a veľkorysé dispozičné riešenia. Pre podnikateľov ponúkame obchodné a kancelárske priestory s výborným pomerom ceny a budúceho úžitku.

Životný štýl užívateľov Letnej Residence pomôže vylepšiť napríklad beauty salón, kaderníctvo, kaviareň či reštaurácia - všetko vhodné príležitosti na relax pre celú rodinu, či obchodné rokovania.

 

Lokalita

 

Letná Residence sa nachádza na nároží ulíc Hálkova a Letnáv populárnej mestskej časti Nové Mesto v Bratislave. Stavba je situovaná v dobre prístupnej lokalite ako MHD tak aj individuálnou dopravou. Na skok od Letnej sa nachádza polyfunkčné stredisko Slimák a obľúbené nákupné centrum Polus. V blízkosti sa nahádza materská základná a aj základná umelecká škola.

 

Vežiak má mať dvanásť podlaží, od tretieho až po najvyššie pripravia byty. V projekte nájdu miesto jedno- až štvorizbové jednotky, dôraz má byť kladený najmä na dve izby, avšak s netradične veľkou rozlohou 75 až 106 štvorcových metrov.
Prvé dve podlažia poslúžia pre nákupy a administratívu, päť obchodných priestorov na prízemí zaberie 457 m2, nad nimi plánujú dve veľkopriestorové kancelárie. Parkovanie zabezpečia dvojpodlažné podzemné garáže s celkovou kapacitou 106 miest, niekoľko ďalších státí má vzniknúť na povrchu.
 

letna residence nove mesto bratislava
letna residence 2
letna residence 3