Rezidencia North Košice

Hypotekárna kalkulačka

%

Nitra Čermáň

novostavby

Stavba bytových domov na Potravinárskej ulici v Nitre, v mestskej časti Čermáň bola ukončená, byty sú skolaudované. Projekt pozostáva z 3 bytových domov označených ako sekcia A, sekcia B, sekcia C. V každej sekcii je 20 bytových jednotiek (jedno, dvoj a trojizbové). Sekcia A, sekcia B a sekcia C sú identické. Byty v jednotlivých domoch sú označované ako napr. byt A-203, B-203, C-203 - tieto byty sú navzájom identické a sú v jednotlivých domoch situované na tom istom podlaží.

 

V bytových domoch na námestí sú v ponuke klasické jedno, dvoj a trojizbové byty a pre náročnejsích klientov architektonicky zaujímavo riešené veľkometrážne troj a štvorizbové mezonetové byty.
Budúcim majiteľom sa počas výstavby ponúka aj možnosť upraviť dispozíciu a vyhotovenie bytu podľa vlastných požiadaviek zmenou dispozičných riešení jednotlivých bytov.

 

Štandardné vybavenie obsahuje laminátové parkety (buk), interiérové dvere (buk) s obložkovými zárubňami, obklad+dlažba v kúpeľni, komplet sanita (vaňa, umývadlo, vývody na pračku, WC), vlastný kotol Junkers na vykurovanie + prípravu teplej vody, v mezonetových bytoch vlastné drevené schodisko. Povrchové úpravy je možné počas výstavby prispôsobiť požiadavkám klienta.

Nitra Cerman novostavba
Nitra Cerman novostavba 2
Nitra Cerman novostavba 3
Nitra Cerman novostavba 4
Nitra Cerman novostavba 5