Rezidencia North Košice

Hypotekárna kalkulačka

%

Nové byty Piešťany

novostavby

Obytno rekreačná zóna LODENICA je projektom pre výstavbu rodinných domov, bytov a nebytových objektov s priestorovo vymedzenou zónou pre občiansku vybavenosť a športovo-relaxačné aktivity. Pre zástancov bývania v bytoch ponúkame na predaj apartmánové byty nad objektom občianskej vybavenosti. Objekty občianskej vybavenosti nachádzajúce sa pri hlavnom vstupe do sídliska LODENICA po architektonickej stránke hmotovo nadväzujú na jestvujúcu zástavbu rekreačných zariadení na opačnej strane Rekreačnej ulice. V objektoch občianskej vybavenosti sa predpokladá umiestnenie prevádzok základnej vybavenosti (obchod, služby zamerané na zabezpečenie správy, údržby a bezpečnosti RD a pod.) a vyššej vybavenosti s dôrazom na oddych a relax (golfová akadémia, trávnaté tenisové dvorce, sauna, fitnes, reštaurácia...).

 

Ponúkame na predaj nové byty v Piešťanoch.

 

Polyfunkčný objekt ako súčasť "Obytno–rekreačnej zóny LODENICA Piešťany" doplní obytno–rekreačnú zónu o občiansku vybavenosť zameranú na služby pre budúcich obyvateľov zóny a návštevníkov golfovej akadémie (fitnes a relax, stravovacie zariadenie, starostlivosť o deti, ochrana objektov, údržba objektov, údržba zelene a pod.).

 

Občianska vybavenosť je situovaná na prízemí polyfunkčného objektu, na ďalších podlažiach sa v troch samostatných blokoch nachádza 34 bytových jednotiek.

 

* Termín začatia výstavby: marec 2008
* Termín ukončenia výstavby: november 2009

 

 

Celkový počet bytov: 36
Z toho:

 

 

* 6... 2–izbové
* 10... 2,5–izbové
* 1... 3–izbové
* 16... 3,5–izbové
* 1... 4–izbové
* 1... 4,5–izbové
* 1... 5–izbové mezonetové

 

 

Lokalita.

 

 

Obytno rekreačná zóna LODENICA sa nachádza v južnej časti kúpeľného mesta Piešťany na rovinatom pozemku v minulosti využívanom ako ovocné sady. Hlavný vstup je z Rekreačnej ulice, kde sa na opačnej strane nachádzajú objekty rekreačných zariadení, ktoré tvoria prepojenie na rieku Váh a jazero Sĺňava s areálom vodných špotrov (jachting, kanoistika, veslovanie, vodnolyžiarsky vlek) a cyklo- a korčuliarskym okruhom okolo jazera. Prepojenie s prírodou umocňuje výhľad na začínajúci hrebeň Považského Inovca na opačnej strane rieky Váh a rozľahlé parky v meste a na kúpeľnom ostrove. Vizualizácie celej lokality si pozrite v sekcii lokalita (kliknite tu). Lokalita je dostupná MHD, v blízkosti sa nachádza prepojenie na diaľnicu a letisko. Vzdialenosť do centra mesta je približne 20 minút chôdzou. Blízke športoviská : zimný štadión, squash centrum, tenisový areál, plaváreň, športová hala.

 

 

Golfová akadémia.

 

 

Súčasťou areálu je golfová akadémia cca 20300m2. Pozostáva z driving rangu, kde sú kryté i otvorené odpalištia a rozľahlé greeny pre nácvik krátkej hry a putting. K dispozícii je požičovňa golfových palíc, terasa s občerstvením. Športové vyžitie tu nájdu aktívni golfisti pre svoj tréning, ako i začínajúci golfisti, pod dohľadom golfového trénera:

[title]