Rezidencia North Košice

Hypotekárna kalkulačka

%

Novostavba Dubravia

novostavby

Unikátny bytový projekt Dubravia vás očarí svojou sviežou architektúrou a presvedčí výbornou polohou v obľúbenej bratislavskej mestskej časti - Dúbravke. Pekné bývanie tu nájdu nielen moderné rodiny, ale aj jednotlivci žijúci aktívnym životom. Aj vy môžete bývať v príjemnej štvrti s kvalitnými školami či bezpečnými ihriskami. Nemusíte sa pritom nikam ponáhľať, všetko máte nablízku. Domov, školu, mesto i les.

Svoj vysnívaný byt si môžete vybrať spomedzi 71 bytových jednotiek všetkých veľkostných kategórií. Od jednoizbových s presklenými lodžiami až po dvojúrovňové byty. Bytový komplex pozostáva z dvoch budov sústredených okolo centrálnej haly, z ktorej vedú dve schodiská a dva výťahy k bytom. Ku komfortu prispieva doplnková vybavenosť a integrované podzemné parkovanie.

Architektonické riešenie bytového domu Dubravia pochádza z ateliéru Ing. arch. Jozef Ondriaš – A3A architekti.

Byty sú v predaji od marca 2008 v realitnej kancelárii Lexxus. Ukončenie výstavby je plánované na zima 2009.

 

Lokalita

 

Bratislavská Dúbravka je jedným z vyhľadávaných miest na bývanie i vďaka vynikajúcej občianskej vybavenosti. Je vhodná na pokojný aj aktívny život s deťmi, kde sa nemusíte obávať, čo budú robiť po škole a kde sa budú hrať.
Vďaka novopostavenému tunelu Sitina i diaľničnému obchvatu má Dúbravka výborné napojenie na centrum mesta ako aj iné mestské časti.
Je to miesto, odkiaľ sa dobre podnikajú víkendové výlety do blízkej zoologickej záhrady či cyklotúry do okolitých lesov. Jednoducho ideálne miesto na spokojné bývanie!

novostavba dubravia
dubravia 2
dubravia 3
dubravia 4