Rezidencia North Košice

Hypotekárna kalkulačka

%

Polyfunkčný bytový dom Olive Kramáre

novostavby

Polyfunkčný bytový dom Olive bude postavený v súlade s normami EÚ a je realizovaný s bezbariérovým prístupom. Moderná architektúra, čisté línie, variabilita vnútorných priestorov a štandardné prevedenie spoločne s výnimočnosťou lokality vytvárajú dokonalé podmienky pre kvalitné bývanie.

Olive ponúka komfortné a alternatívne byty rôznych výmerov – k dispozícii bude spolu 57 moderných bytov s dômyselným priestorovým usporiadaním.

Južne-orientové byty ponúkajú obyvateľom pôsobivý pohľad na mesto, severne-orientové byty sa môžu zase pýšiť jedinečným výhľadom na prírodu.

Potrebné tovary a služby vám zabezpečia obchody a kancelárie na prvých dvoch nadzemných podlažiach či kaviareň na prízemí. Ak ste napríklad zabudli kúpiť mlieko, v Olive nemusíte cestovať autom alebo autobusom do najbližšieho obchodu, jednoducho sa zveziete výťahom. Ak ste nemali čas upratovať, stretnite sa s priateľmi dole v kaviarni. Rovnako ako byty, i obchody s tovarom dennej potreby či kancelárie sa vyznačujú kľudnou a pokojnou atmosférou.

Olive – to je nádherný výhľad na zelené vrchy, na Bratislavu a jej historické centrum -unikátny projekt s unikátnym výhľadom.

 

Lokalita

 

Polyfunkčný bytový dom Olive sa nachádza na Kramároch - príťažlivej lokalite mestskej časti Nové Mesto v severozápadnej časti Bratislavy. Ideálne umiestnenie - blízko centra mesta (približne tri kilometre), ako aj príjemné prostredie pre aktívny odpočinok, kultúrne vyžitie, turistiku a šport splnia všetky vaše očakávania.
Vynikajúce miesto na bývanie – v srdci prírody a blízko mesta.

Bezprostredná blízkosť najvyššieho vrchu Kamzík a tiež športovo-rekreačný komplex ponúkajú jedinečný výhľad a dokonalé podmienky - vaše sny o kvalitnom bývaní s dotykom prírody sa tak môžu stať skutočnosťou. Vrch Kamzík, cvičná lúka Ahoj, lesopark Kačín - to všetko sú vyhľadávané miesta na víkendový relax Bratislavčanov všetkých skupín či vekových kategórií. Jazerá v okolí Železnej studienky sú rajom športových rybárov a zároveň sú chránenou pamiatkou. Vychutnajte si aj vy zábavné aktivity, tobogan, pikniky, trampovanie, cykloturistiku a lezecké atrakcie počas leta, vlek a zasnežený svah v zime alebo celoročnú možnosť turistiky, a to iba pár minút od mestského ruchu – to všetko je výhodou mestskej časti Kramáre.

S možnosťou osobnej dopravy je polyfunkčný bytový dom Olive veľmi rýchlo a jednoducho dostupný, priamo z centra mesta ste doma o päť až desať minút a zo západnej časti Bratislavy sa sem dostanete do piatich minút. Vynikajúci je i systém verejnej dopravy s početnými autobusovými i trolejbusovými linkami a zastávkami blízko domu (dve minúty), čím je zabezpečené priame spojenie do centra mesta a jeho ďalších častí - Trnávka, Mlynské Nivy, Ružinov, hokejový štadión a autobusová stanica.

 

Štandardy a vybavenie

 

* kvalitné plastové okná so zvýšenou akustickou odolnosťou nad 39 dB (normou predpísaná hodnota je 33 dB),
* zminimalizovaný vplyv prenosu hluku zo schodiska do bytových priestorov, dosiahnutý akustickým oddilatovanim podlahových konštrukcií schodiska, ktoré bránia prenosu rušivých vibrácií,
* výber 14 cm hrubej fasády z minerálnej vlny, ktorá je kvalitatívne vyšším štandardom z hľadiska akustiky, teplotechniky i požiarnej ochrany,
* sofistikovaný systém vetrania cez fasádne prieduchy, ktorý vám zabezpečí prívod čerstvého vzduchu aj pri zatvorených oknách, čo výrazne zvyšuje komfort bývania z hľadiska hlučnosti a zároveň znižuje náklady na vykurovanie,
* nižšie náklady na prevádzku a tiež šetrný prístup k životnému prostrediu vďaka energetickému certifikátu triedy B – nízkoenergetický projekt
* Veľký dôraz kladieme aj na vnútorné vybavenie vašich nových bytov prispôsobením sa Vaším predstavám a požiadavkám:
* vysokokvalitné parkety s nenáročnou údržbou pre príjemnú atmosféru bývania,
* vyšší štandard interiérových dverí a tým aj vyšší akustický štandard medzi jednotlivými miestnosťami bytu,
* štruktúrovaná kabeláž v bytoch, výber spoľahlivého poskytovateľa informačných a telekomunikačných technológií vám ponúka možnosť plnohodnotného bývania okamžite po nasťahovaní.

Olive Kramáre
Olive Kramáre 2
Olive Kramáre 3
Olive Kramáre 4