Rezidencia North Košice

Hypotekárna kalkulačka

%

Panoráma Zvolen

novostavby

Odborníci na nehnuteľnosti, špeciálne na nehnuteľnosti typu obytných objektov, sa zhodujú na názore, že základným kritériom, ktoré determinuje z dlhodobého hľadiska cenu, je lokalita, umiestnenie stavby. Z tohto hľadiska, ale veríme, že nielen z tohto hľadiska, je projekt PANORÁMA jedinečný a výnimočný.

 

Bytový komplex PANORÁMA, je navrhnutý tak, aby svojím umiestnením, kompozíciou, dispozičným riešením a výrazovými prostriedkami zdvihol úroveň moderného bývania vo Zvolene. Kimovská ulica láka záujemcov o bývanie už oddávna. Tiché a kľudné prostredie nazývané „NA TERASE 3“, ktoré leží v blízkosti oddychovej časti mesta, ale zároveň je súčasťou centrálnej mestskej zóny, ponúka priamy kontakt s historickým prostredím, minimálne dochádzkové vzdialenosti k zdrojom občianskej vybavenosti ako sú nákupné centrá, základné a materské školy, gymnázium, ale tiež podmienky pre kultúrno-spoločenské vyžitie a pohyb v klasickom mestskom prostredí.

 

Na druhej strane, prírodné prvky v podobe zelene a vodného kanála, ktorého tok bytový dom sleduje a blízkosť mestského parku Lanice vytvárajú optimálne podmienky na to, aby ste sa vo svojom novom domove cítili príjemne a uvoľnene. Majte radosť z bývania v náručí prírody, ale v srdci mesta.

 

Výhody projektu
Projekt Panoráma, to je 6 výhod, ktoré Vam zaručia radosť s bývania:

* Atraktívna lokalita - v náručí prírody, ale v srdci mesta

* Moderná architektúra

* Nadštandartné služby

* Garantovaná kúpna cena

* Výborná dostupnosť oddychových lokalít i objektov infraštruktúry

* Skúsený investor

 

panorama zvolen novostavba
panorama 2
panorama 3