Rezidencia North Košice

Hypotekárna kalkulačka

%

Bytový komplex PARADISO PLAZA

novostavby

Developerská spoločnosť Paradiso Plaza, s. r. o. si dovoľuje ponúknuť všetkým milovníkom luxusu a luxusného bývania svoj najnovší projekt - bytový komplex PARADISO PLAZA. Tento bytový komplex je umiestnený v pokojnej a veľmi vyhľadávanej obytnej časti Trenčína, na rozhraní ulíc Partizánska a Olbrachtova, ktorá ponúka svojim obyvateľom konfortné bývanie.

 

Parametre projektu, ktorými sú na jednej strane dispozičné riešenia bytov, alebo použitie vybraných a kvalitných stavebných materiálov a na strane druhej vybavenosť domu či architektonické riešenie bezprostredného okolia, sú stanovené tak, aby sme pre Vás vytvorili príjemné bývanie na vysokej úrovni. Objekt bytového komplexu PARADISO PLAZA je rozdelený do troch častí, z ktorých je v troch nadzemných podlažiach prístupných 30 jedno- až trojizbových bytov, vrátane 1 garzónky.

 

V areáli bytového komplexu budú vybudované aj vonkašie parkovacie státia a oddychová zóna s vlastným detským ihriskom. Nielen dispozičné riešenia bytov, ale aj ich štandardné alebo nadštandardné vybavenie, zodpovedá nárokom moderného a komfortného bývania. Súčasťou takejto kvality je však aj priama spätosť s prírodou prostredníctvom neďalekého lesoparku BREZINA, či samotná vybavenosť daného územia.

 

V blízkosti bytového komplexu sa nachádza obchodné centrum DV CENTRUM, kaviarne, reštaurácie, Fakultná nemocnica, Daňový úrad a iné. To sú však len niektoré prvky, na základe ktorých môže byť Váš život zas o niečo krajší. A o to nám ide, pretože PARADISO je raj a PARADISO PLAZA je Váš raj na Zemi..

 

Predaj bytu bude realizovaný v nasledovných krokoch:

* Rezervačný poplatok vo výške 3 319,39 €
* Zmluva o budúcej KZ (splátkový kalendár po dohode s klientom)
* Kúpna zmluva
 

Pre klientov, ktorí uvažujú pri kúpe bytu s financovaním prostredníctvom hypotekárneho úveru sme v spolupráci s UniCredit Bank Slovakia, a. s. pripravili zvýhodnené podmienky nastavenia hypotekárneho úveru:
 

* bezplatné mimoriadne ročné splátky vo výške 20% istiny
* bez poplatku za poskytnutie úveru (bežne je 0,75% z výšky úveru)
* výhodná úroková sadzba na úrovni klienta s najlepšou bonitou
* možnosť predčasného splatenia celého úveru po uplynutí doby fixácie
* interný odhad zdarma, vykonaný bankou
* výhodné poistenie nehnuteľnosti a domácnosti

 

novostavba Bytový komplex PARADISO PLAZA