Rezidencia North Košice

Hypotekárna kalkulačka

%

Parkville Bratislava Nové Mesto

novostavby

Projekt pozostáva z 92 luxusných bytov v desiatich veľkolepo navrhnutých moderných mestských vilách. Všetky vily sú navrhnuté tak, aby poskytovali nádherný výhľad na panorámu Bratislavy a z viacerých miest ponúkajú výnimočný pohľad na bratislavský hrad.

Do tejto unikátnej lokality bol navrhnutý najlepší koncept mestských víl umiestnených v zelenom prírodnom parku, ktorý poskytuje zdravé a bezpečné prostredie pre celú rodinu.

Parkville, umiestnený medzi úrodnými vinicami na úbočí Koliby, predstavuje moderné bývanie s neuveriteľným pohľadom na panorámu Bratislavy a okolia. Parkville ponúka jedinečné zelené prostredie pre každého obyvateľa a vytvára nový štandard pre súčasné rodinné bývanie v Bratislave.

 

Lokalita objektu

 

Parkville sa nachádza len 5 km od centra mesta, čo jeho obyvateľom umožňuje luxus pohodlne si vyjsť na večeru, navštevovať historické pamiatky, múzeá či kultúrne podujatia. Do práce to budete mať len na skok.

 

 

Nakupovanie

 

Parkville má ideálnu polohu, len niekoľko minút od známych bratislavských nákupných centier ako Polus City Center, Aupark či pešia nákupná zóna v centre.

 

Príroda

 

Len tak si kedykoľvek vybehnúť do lesa, poprechádzať sa alebo absolvovať cyklotúru 5 km od centra? Parkville to umožňuje vďaka bezprostrednej blízkosti najväčšieho mestského lesoparku Kamzík. V jeho areáli je k dispozícii aj lyžiarska zjazdovka a letná bobová dráha.

 

Šport

 

Priestor na šport a relax poskytuje nielen blízky park, ale aj priamo Parkville.
Súkromný rezidenčný komplex disponuje vlastným fitness centrom a saunou.

 

Školy

 

Miestne školy v blízkosti rezidenčného komplexu Parkville majú vynikajúce učebné prostredie.
Medzinárodné školy sú vzdialené iba pár minút cesty autom.

 

Zdravotná starostlivosť

 

Niekoľko špecializovaných zdravotníckych zariadení pre dospelých a Detská fakultná nemocnica na Kramároch zabezpečujú komplexnú zdravotnú starostlivosť pre celú rodinu.

 

Ponuka bytov siaha od vysoko nadštandardných dvojizbových bytov so súkromnou záhradou až po luxusné päťizbové strešné byty s veľkolepými balkónmi a strešnými terasami. Samozrejme, so skvelým výhľadom na panorámu Bratislavy s jej charakteristickými prvkami i na nádherné okolie priamo v srdci parku.V Parkville sú k dispozícii dostatočné podzemné parkovacie priestory s priamym bezbariérovým prístupom ku každému bytu, ktoré budú vyhovovať najmä rodičom s malými deťmi a starším ľuďom.

Všetky byty v projekte Parkville sa predávajú vrátane plne vybavených kuchýň a kúpeľní a taktiež vrátane vstavaných spotrebičov, navrhnutých tak, aby dopĺňali každý byt najvyšším kvalitatívnym štandardom, ktorý klienti tohto projektu očakávajú.
Klientské zmeny a úpravy štandardu sa realizujú v našom showroome klientských zmien umiestnenom na 1. poschodí nad naším predajným miestom v Luxor pasáži na Grosslingovej 5. Pre získanie informácií prosím kontaktujte svojho ORCO predajcu.

Parkville Bratislava Nové Mesto
Parkville Bratislava Nové Mesto 2
Parkville Bratislava Nové Mesto 3
[Parkville Bratislava Nové Mesto 4
Parkville Bratislava Nové Mesto 5