Rezidencia North Košice

Hypotekárna kalkulačka

%

Passage Trenčín

novostavby

Spoločnosť BM Investment s.r.o. Vám touto cestou chce predstaviť svoj investičný zámer v realizácii Polyfunkčného objektu „PASSAGE“ v Trenčíne – Jilemnického ul., ktorý spĺňa podmienky pre náročných klientov z hľadiska vyššieho štandardu vybavenia rezidenčných plôch.

Objekt má dve uličné fasády – z Jilemnického ulice je fasáda bytov tvorená odskokmi orientovanými na západojuh kvôli preslneniu bytov, z ulice Jesenského je pred fasádu predsadená hliníková konštrukcia, ktorá vymedzuje terasy a balkóny.

 

Jedná sa o polyfunkčný dom s parkovaním vozidiel v suteréne, v suteréne je umiestnený i spoločný sklad (bicykle) pre byty, na prízemí je 5 obchodných prevádzok, príp. nebytové priestory pre iné využitie – každá so samostatným zázemím, druhé, tretie, štvrté a piate podlažia sú rovnaké (okrem stredného pilastra z Jesenského ulice) – na každom sú štyri 4-izbové byty + pracovňa a jeden 5-izbový byt. Šieste nadzemné podlažie je ustúpené – je tu jeden veľký 5-izbový byt – penthouse. Sklady k jednotlivým bytom sú umiestnené na príslušnom podlaží, prístupné sú z podesty schodiska. Objekt má 17 bytov s jedným vchodom prístupným z oboch strán domu – pasážou prepojujúcou ulicu Jesenského s ulicou Jilemnického. Vnútri bloku je vytvorené átrium – cez strechu sú do átria odvetrané zázemia k obchodným prevádzkam na 1.NP, na poschodiach sú do átria orientované kuchyne a zázemia bytov a pracovne. V priestoroch átria sú i vertikálne komunikácie – schodisko s výťahom – zo suterénu až po šieste nadzemné podlažie. Objekt je s plochou strechou.

passage trencin
passage trencin 2
passage trencin 3
passage trencin 4